You are currently viewing Nowa siostrzenica

Nowa siostrzenica

  • Post author:
  • Post category:Rodzina

Stało się!!! Hurraa!!! Kolejne dziecko w naszej wielkiej wielopokoleniowej rodzinie!

Amelka przyszła na świat dokładnie trzy dni temu, czyli 27 czerwca 2020 roku, a to oznacza, że będzie dzieckiem wakacji. Wakacje co roku będzie zaczynać od hucznych urodzin 🙂

Też bym tak chciał, ale pech chciał, że dzielę swoje urodziny z Sylwestrem 😛 Zamiast dwóch imprez mam co roku tylko jedną, ale za to jaką! Wszyscy w moim mieście i na świecie razem ze mną świętują co roku moje urodziny! Nawet prezydent nie ma tak dobrze!

Nie widzieliśmy jeszcze Amelki na oczy, ponieważ chcemy dać młodej mamie trochę czasu na dojście do siebie. Jedynie nasza matka i mąż są teraz przy niej. Tak chciała i w pełni ją rozumiemy 🙂 Przechodziliśmy przez to już dwa razy i wiemy, że nie ma nic gorszego niż natrętni goście, gdy jest się w takim stanie. Kobieta potrzebuje odpocząć, a my w tym czasie biegniemy na zakupy w Internet i do galerii handlowej 🙂 Trzeba znaleźć coś oryginalnego i wyjątkowego dla małej dziewuszki 🙂

Metryczka

Żona upatrzyła sobie taką tabliczkę do powieszenia na ścianie z ręcznie robionymi ozdobami. Tabliczka – metryczka będzie miała na sobie datę urodzenia, imię oraz zdjęcie. Ze zdjęciem jest jeszcze problem, bo mamy tylko kiepskiej jakości z komórki, ale ponoć można je bez problemu później podmienić. Po przejrzeniu całego instagrama, Żona wybrała w końcu metryczkę z Paper Paradise. Dla zainteresowanych podaję link:

Metryczka dla dziecka

Na razie nie możemy przedstawić swojej opinii, ponieważ dopiero co ją zamówiliśmy, a trzeba poczekać na jej wykonanie. W końcu to nie gotowiec, a żona jest marudna i pewnie wymyśla jakieś cuda jak zwykle.

Osobiście dla Amelki wymyśliłem inny prezent specjalnie od wuja – buty do biegania albo rower 😀 Myślicie, że są jakieś dla niemowlaków? Ostatecznie może być bodziak z rowerem 😛 Szukam w google, ale póki co nic do mnie nie przemawia:

https://www.google.com/search?q=bodziak+rower

Może jesteście w stanie polecić kogoś, kto przygotuje bodziaka na zamówienie? Jakąś tam swoją wizję już mam 😛 np. zapięcie na dole będzie w kształcie koła.